skip to Main Content
myjnia bezdotykowa
MYJNIA

Na naszej stacji możesz skorzystać z nowoczesnej myjni bezdotykowej.

Oferujemy mycie wysokiej jakości środkami oraz pełną gamę programów, wśród których na wyróżnienie zasługują programy do mycia felg, usuwania insektów oraz  turbopiana i turboszczotka. 

Za 1zł otrzymujesz 1min mycia.

Żeby opłacić mycie nie potrzebujesz drobnych, gdyż automat przyjmuje gotówkę i wydaje resztę. Można również płacić kartą oraz kluczami wartościowymi (uzyskując dodatkowe 5% rabatu).

Turbopiana

Dzięki tej funkcji możemy szybko i sprawnie pokryć środkiem całą powierzchnię auta, dzięki czemu piana działa skutecznie. Jest to silnie działający środek bogaty w szereg substancji aktywnych, które działają od razu, skrupulatnie zmiękczając brud a lakier pozostawiając w stanie nienaruszonym. Spływając po karoserii piana działa jak gąbka.

myjnia 1 a

myjnia 1b
Turboszczotka

Mycie turboszczotką jest dodatkowym programem myjni samochodowej opartym na nowoczesnej technologii mycia aktywną pianą. Program służy do doczyszczenia pojazdu po myciu zasadniczym. Zwiększa się tym samym skuteczność usuwania uporczywych zabrudzeń przy doskonałym efekcie wizualnym. Program mycia turboszczotką daje gwarancję jeszcze wyższej jakości mycia.


Klucze wartościowe

Klucz wartościowy pozwala w wygodny sposób korzystać bezgotówkowo zarówno z myjni jak i odkurzaczy. Dodatkowo jest promowany pięcioprocentowym rabatem. Jest to również wygodny sposób do otrzymywania faktur.

myjnia 4